Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Haflingi jó döntés?

Haflingi jó döntés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Kineztunk magamnak egy haflingi lovat, egy hereltet, és az lenne a kérdésem h a haflingikrol nektek mi a véleményetek? Azt tudom h család ló, nagyon ragaszkodó. Már lovagoltam lovardában hafin.


2018. máj. 20. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

A ló jóneveltsége, barátságossága és jósága, nem fajta kérdése hanem a neveltetésé és a kikèpzettségé amiben részesült.


A jó lónak se szine se fajtája. Ha ez neked még nem tiszta, szerintem hagyd a csodába azt a lóvásárlást még nincs itt az ideje ha ilyeneket beszélsz ;)

2018. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én azt értem, de egy haflingit néztünk ki magamnak!! A másik: tudom, h nem fajta függő a lovak természete és tulajdonsága, de azért olyan van h egy fajtája vannak igaz tulajdonságok, mert ha nem akkor egy frizzel versenyezzenek 120cm kérlek! És én pontosan azt a tulajdonságait szeretném megkerdojezelezni ami erre a FAJTARA jellemző!
2018. máj. 20. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Akkor sem tudjuk megmondani, hogy jó döntés e. Még mindig egyedet választunk igényeinkhez mérten, nem fajtát. Lehet hogy tök jó lesz, de lehet hogy iszonyatosan mellényúlsz vele. Eddig amivel tapasztalatom volt az okés volt( igaz, igényesen voltak belovagolva), számomra kissé kényelmetlen, remek teher-és munkabírással, de hajlamosak makacsságra, nem feltétlenül néznék kezdőnek első lónak haflingit.
2018. máj. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én azt értem, de egy haflingit néztünk ki magamnak!! A másik: tudom, h nem fajta függő a lovak természete és tulajdonsága, de azért olyan van h egy fajtája vannak igaz tulajdonságok, mert ha nem akkor egy frizzel versenyezzenek 120cm kérlek! És én pontosan azt a tulajdonságait szeretném megkerdojezelezni ami erre a FAJTARA jellemző!
2018. máj. 22. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!