Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen a békéscsabai Pegazus...

Milyen a békéscsabai Pegazus lovasiskola?

Figyelt kérdés

Milyen az oktatás?

Milyenek a lovak?



2018. máj. 20. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerősöm járt oda évekig lovagolni ma se tud. Persze ő sem őstehetség de akkoris. Én azt láttam hogy a pénzéért elhitették vele hogy profi közbe sehol semmi. Adtak alá egy automata packótamivel 20centis betanult pályâkon versenyzett és nyert sok műanyagkupát.

Én ezt láttam. Kinek mi számít jónak, ki kell próbálni ;)

2018. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bértartás szempontjából szerintem a legjobb békés megyében. Az oktatók is jók ha van lovad mivel akkor egy jó edzővel tudsz fejlődni. Viszont ha nincs saját lovad akkor én a Kentaur lovas egyletet ajánlanám. Békési szabadisős lovasklubbot nagyon nem ajánlom ha nincs saját lovad bár ha van akkor sem igazán. Esetleg még a Bábolnait tudnám ajánlani pósteleken viszont ott az edzés attól függ kihez mész. (Mindegyikbe jártam/járok így ezek alapján írok véleményt nem csak ránézésre)
2018. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!