Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok ajánlani Vajta...

Tudnátok ajánlani Vajta környékén értem ezalatt Cece, Sárbogárd, Bikács stb. belovaglót?

Figyelt kérdés

Nagyon nyugodt 4 éves Haflingi kancára szeretnék Vajta közelében belovaglót keresni illetve aki megtanít neki alap dolgokat,mármint úgy értve hogy lábait szépen adja mert most néha még rángatózik lábfelvételnél.Amit tudni kell róla:

-4 éves

-Haflingi kanca

-csipkedős kicsit(de nem vészes,nem esz meg senkit)

-néha makacs

Futószárasra meg van tanítva de mivel nem csinálja minden nap ezért amikor másik kézre váltunk és nem akarja ágaskodik,hátrál! SOHA nem volt megverve! Ha rosszat cinált kapott érte NEVELÉS céljából de nincs agyonverve,nem fél tőlünk meg semmi ilyeami! Nagyon szeret minket,bennem különösen megbízik! Lovaglás szempontjából volt mér rajta nyereg,nyereggel futószárazva is volt és ültem is rajta nyereggel is,de csak vezetgetve votam vele.Kantár is volt már rajta Pelham zablája van! Arra lennék kváncsi hogy tapasztalat szerint kinek van ötlete aki esetleg be tudná lovagolni ezt a kis királylányt? CSAKIS olyan emberke érdekel aki nem veri meg illetve nem betöri hanem belovagolja.Azért mert az előző srác aki nála volt Bikácsról addig akart vele ágaskodni hogy szegényt hátraejtette.A LÓ NEM AZ ENYÉM CSAK EGY KEDVES ISMERŐSÖMÉ DE NAGYON JÓL ISMEREM☺ köszi ha elolvastad és ha van ötleted írj nyugodtan!☺



2018. máj. 20. 21:05
 1/2 anonim válasza:
Cecén van lovarda meg Vajtán is, biztos be tudnák lovagolni. Cecén tuti, Vajtán nem tudom de szerintem ott is. Sárbogárdon van egy ilyen "lovarda" valamilyen Zsoltnak hívják és a Tinódi úton lakik, ő azt hiszem tudna segíteni. Egyikben sem vagyok biztos de remélem segítettem
2018. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm☺
2018. máj. 21. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!