Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó lovas kurzusok, képzések,...

G. M. kérdése:

Jó lovas kurzusok, képzések, táborok?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék menni lovas táborba, de nem a tipikusan kisgyerekeknek szervezett alaptáborra gondolok, hanem valami kicsit több elméleti oktatással rendelkezőre. Az viszont fontos, hogy lehessen saját ló nélkül menni, mivel még nincsen patásom. :) Az se baj ha nincsen lovaglás, csak földről való munka. Tudtok ilyet, vagy ehhez hasonló képzést/tábort?

2018. máj. 21. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a sarlóspusztai képzéseket. Azok lovasterápiások, de lehet, abból kiindulva találsz mást is. Dallos Gyula nevét is érdemes keresni.
2018. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ópusztaszeren az akhal teke menesnel vannak jo táborok van egy kettő kisebb is (asszem 12-tol lovagoltatnak ott alapból de vannak kivételek) sok fiatal felnőtt van van földről munka is egyik délelőtt, illetve lovasturak.. de ahogy előttem írtak Dallos Gyula nevet érdemes keresni (főleg dijlovaglas de gondolom ezt tudod)
2018. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csalamádé31 válasza:
Én Budapesten a soroksári Nyiharda LSKE lovardájában a nyári tábort nagyon tudom ajánlani
2018. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!