Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovakról mindent?

Lovakról mindent?

Figyelt kérdés

Szóval ,elhatároztam ,hogy szeretnèk mindent megtanulni a lovakról.A kèrdès annyi ,hogy honnan kezdjem.Mi az alap amiből indulnom kell.

Kèrem csak èrtelmes válaszokat várok.


2018. máj. 22. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

[link]


Ha ennek csak a felét megtanulod, csillagos ötöst kapsz.

2018. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Könyvek: fellelhető: könyvtár, könyvesbolt, webáruház

Lovarda: fellelhető: valahol a közeledben, keress lovasok.hu-n vagy simán a google-ben

2018. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen azt elfelejtettem leírni ,hogy nem könyvekből szeretnèk ,hanem lovasiskolában.Tehát hús vèr lovakkal akarok foglalkozni.Vannak iskolák de mind más mást tanít .Ès nem tudom eldönteni mivel kène kezdeném...
2018. máj. 22. 21:51
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Azt nem is neked kell, hanem az oktatódnak. ;) először ismerkedsz a lóval, hogy mész oda hozzá, hogy érinted meg...mit eszik, mit iszik, részei, sétáltatás, vezetgetés, lepucolászás...
2018. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Pedig könyv nélkül nem fogsz messze jutni, ha tanulni akarsz. A gyakorlat is fontos, természetesen, de kell hogy legyen egy alap tudásod amire építhetsz.
2018. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Rendben.Köszönöm a válaszokat!Több könyvet is olvastam a lovakról.De nekem ez nem elèg.Akkor majd lovasok tartókat kèrdezek.

További szèp napot.

2018. máj. 23. 07:33
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Majd ha legalább 20-30 lóval lesz legalább dolgod, és trágyahordástól kezdve minden munkába beállsz, S ha majd lesz saját lovad is akit te gondozol, akkor kezdesz majd el tudni valamicskét a lovakról

Mindent soha nm fogsz tudni. Majd meglátod, hogy ha akarnak naponta tudnak nekes újat mutatni ;)

Jó pap holtig tanul

2018. máj. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Termèszetesen tudom ,hogy nem tanulható meg mindent.A ganèzás se gond mivel disznókat ès nyulakat is ganèztam nem keveset.A ló egy kènyes jószág ,de szeretnèk róla minnè többet megtanulni.Kicsit a válaszok olyan èrzèst keltenek mind ha senki se szeretnè ,hogy belevágnak.De persze ez saját vèlemèny.Ezt a választ is köszönöm.
2018. máj. 23. 14:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Én már nem értem,hogy akkor most tulajdonképpen mit is akarsz? Könyvet már olvastál, de lovasiskolába nem akarsz elmenni? Vagy mi?
2018. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szerintem zárjuk le ezt a kèrdèst.:)

Köszönöm a válaszokat!

2018. máj. 23. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!