Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak nekem nem jön le a...

Csak nekem nem jön le a kezemről a pacim illata?

Figyelt kérdés
Itthon tartjuk a lovainkat. Úgy néz ki egy lovaglás, hogy először lecsutakoljuk őket, kikaparjuk a lábaikat stb .Aztán jön a futószár, felszerszámozás és majd a lovaglás. Tehát mindent mi csinálunk velük. És engem nem zavar egyébként az illata mivel imádom, de azért az már zavaró ha még másnap az iskolában is szoktam érezni a kezemen... A hajam is nagyon át szoka venni. Persze másnap a kezemen már annyira nem érződik,de akkor is zavar, mert nem otthon vagyok. Csak én vagyok ezzel így?

2018. máj. 27. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem érzem magamon másnap. Igaz, nekem rövid a hajam. És alaposan lefürdök mindig lovalgás után (Nem csak zuhany.)
2018. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Kézmosás, szappannal. Ennyi.
2018. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nehogy azt gondoljátok nem mosok kezet 28x, még kezfertőtlenítőt is teszek rá. Hajat is mosok- arról le is szokott jönni. És én sem zuhannyal fürdök.. A kezeimen szoktam érezni csak
2018. máj. 28. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt hittem a hajból jön ki nehezebben a szag.

Esetleg próbáld meg így:

https://www.youtube.com/watch?v=KusIuq8wu_0

2018. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg a lovaknál vagy kösd össze a hajad, vagy fond be. Az istállóban nekem is beveszi a szagot a hajam, de ha copfban van, nincs probléma vele. Főleg hogy annyira hozzászoktam már a lóillathoz, hogy már alig veszem észre. Alapos kézmosással eltűnik a kezedről is, és a hajadat is jól mosd meg.
2018. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!