Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valóban herélt vagy rejtett...

Valóban herélt vagy rejtett heréjű?

Figyelt kérdés

Adott egy 16 éves ÁLLÍTÓLAG herélt lovam. A marhalevelében ménként van feltüntetve, de az 2 éves korában lett kiadva.

Vettünk egy kanca pónit, össze lett eresztve az én heréltjeimmel. A szóban forgó heréltem állandóan ugrálná, nyihog neki, merevedése van és csepeg is a nemiszervéből valami. A másik heréltem egyáltalán nem csinál semmit. Illetve, a csődörünkkel Ő állandóan veszekszik és harcol, a többi herélttel a csődör jól ki jön.

Na most, ettől függetlenül lehet herélt? Vagy esetleg rejtett heréjű?

Köszi a válaszokat!


2018. máj. 29. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd ki az állatorvost, az majd megmondja. Elvileg lehetséges.
2018. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán elképzelhető, hogy bénázott az állatorvos, aki herélte... Egyelőre nagyon úgy fest, ahogy leírod, hogy van spermium- és tesztoszterontermelés. Különítsd el, hogy ne legyen belőle sérülés vagy csikó, hívd ki a dokit, majd ő beletaperol, esetleg csinál egy hormontesztet.
2018. máj. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Orvos tudja megállapítani.

Nálunk volt olyan herélt, amelyik ugrálta a kancákat, és nagyon harciasan védte is őket más heréltektől is. De csöpögni nem láttam semmit, csikó se lett soha. Emberrel viszonylag normális volt, de csipkedett, és lovas alatt is höhögött a sarló kancák felé. Szóval ő fejben maradt csődör.


Esetleg nézetted már azóta? Mit mondott az orvos?

2018. jún. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Herélt. Ezek szerint csak szerelembe esett:)
2018. jún. 7. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!