Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van olyan módszer vagy termék...

Van olyan módszer vagy termék ami nektek bevált szürke ló tisztításánál?

Figyelt kérdés

2018. jún. 3. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
WU2
2018. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sampon + víz, száraz sampon, télen nyírás-takarás. Alkalmanként (pl verseny előtt) a Betadine szappan jó, csak jódtartalmú, nem lehet túl gyakran használni. A zsírkő vagy mi a neve annak a szürke francnak, nekem annyira nem jött be. Ami még szokott segíteni: mikroszálas törlőkendő, enyhén benedvesítve.
2018. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Könnyek. Bizonyítottan bevált módszer
2018. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó jól összefoglalta, mintha csak a számból vette volna ki. Heti max egyszer mosás, sampon, balzsam, hintőpor, sok gumivakarózás és szőrkefézés. Sok ember takarózza folyamatosan, hogy ne gyűjtsön be annyi sár-, fű- és trágyafoltot...
2018. jún. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 G. M. ***** válasza:
WU2, ahogy már előttem i írták, tényleg csodaszer
2018. jún. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az én lovamnak "szürke" (azaz fehér) a lába és WU2-vel tudom csak ki sikálni... :)
2018. jún. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Habkő, vagy WU2
2018. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Cseréld le sötétpejre a lovadat azok ugyis sokkal szebbek
2018. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Osztom a könnyes véleményét :)


Leírhatatlan érzés, amikor hosszú-hosszú percekig (órák? évek? ki tudja) pucolod a legyesszürke lovadat, majd miután vééégre kész vagy - hevesen ellenállva a vágynak, hogy tarts egy rövid kávészünetet, mondjuk egy félórásat - átmész a másik oldalára, és...


Hát, szerintem reggel beszökött az istállóba egy nagy csapat ovis, és szövegkiemelővel teljes felületen befirkálta a lovat, vagy nem tudom, de paci konkrétan neonsárga volt.

2018. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A fentiek mellett, régi módszer a szén.

Egy darab szenet áztass kb 10percet vízben. Ezutan dorzsold be vele a sarga tragyafoltokat. Jo sokaig dorzsold vele s kozbe vizezd. Gyonyoruen kifeheriti es termeszetes!

A farkara pedig probaltam a ketchupot es bevalt . Annyi hogy nm valami illatos. De miutan a kechupot lemostad rola atmosod meg samponnal es akk szuper lesz.

2018. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!