Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fokhagymából mennyit lehet...

Fokhagymából mennyit lehet adni egy lónak?

Figyelt kérdés
Reggelire és vacsorára kell adni bagy elég csak vacsira mondjuk. Illetve mennyit lehet adni neki és hogyan mondjuk reszelve vagy kis darabokra vágva? A szúnyogok ellen jó igaz?
2018. jún. 10. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Hááát, ha nem kap mást, szerintem több kilót is megehet. Utána viszont sok vizet kell neki adni, mert különben "rúg, mint a szomjas ló!"
2018. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Az első mit szívott? Jó anyag lehet...

Kérdező,nehogy olyan sokat adj neki!

2018. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én napi egy-két gerezdet szoktam neki adni (mérettől függően), de kap azzal együtt almát, répát vagy abrakot. Az enyém egyben elropogtatja, nincs vele semmi baja.
2018. jún. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég napi 1x adni neki. Fokozatosan adagold, szoktasd hozzá. Én először egy fél gerez fh-t adtam neki reszelve pl almába töltve. 3-4 nap után egy kicsivel többett. Napi 1x2 közepes gereznél nem merek többet adni mert egy idő után ki marhatja a beleket (az állatorvos szerint) Egyébként a legyek, szűnyogok de a bélférgek ellen is jó.
2018. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Napi 1x bőven elég neki, 2-3 gerezd.

Lehéjaztam, nem szoktam se reszelni, se vagdosni, a lovam megoldotta ezt magának. 2-3 hónapnál tovább ne add neki, kell a szervezetének egyfajta "pihenő".

Én is a szúnyogok miatt adtam neki eleinte. Hát, semmi csoda nem történt szúnyog téren, viszont a vizelete nagyon szép, tiszta lett és a szőrének, sörényének nagyon jót tett.

Ha rovarok ellen keresel biztos megoldást, tapasztalatból ajánlom a gyógynövényeket!

Keress rá a böngészőben: fitocavallo

2018. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!