Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a Lenke...

Kata southbridge kérdése:

Mi a véleményetek a Lenke Lovasudvarról?

Figyelt kérdés
Lovakról, bértartásról, lovaglásról stb mi a véleményetek?😁

2018. jún. 10. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
2 havonta oktatót keresnek.. Nem lehet egy nagy szám.
2018. jún. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én elég rosszakat hallotam róla hogy elég soványak a lovak meg stb😕

De amúgy ott nem a tulajdonos oktat?

2018. jún. 11. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
szia. Véleményezném azt a helyet. Egy szóval: ritkaszar. A lovak soványak, az edző flegma, (nyáron voltunk itt egyszer) és kint volt a fél segge a rövidnadrágból. Egy icipici pónira tettek fel, futószáron, kantárt sem kaptam, és a nyeregbe kellett kapaszkodnom. Mindezt 6 és fél év lovaglás után. Mondanom sem kell, többet nem mentünk oda😌
2020. okt. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok: és 20 perc lovi annyiba kerül, mint más helyeken egy óra. No comment.
2020. okt. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Lehet régebben rosszabb volt. De most a legjobb lovarda. A lovak jól tápláltak, mindenki nagyon szereti. Az edzők irtó rendesek, az összes ember is. Van vezető edző, és még rajta kívül 3 edző. Vagyon jó lovarda. Plusz ugye a tulajdonos, a karbantartó, és a tulaj gyereke és férje, meg a 2 lovász. Én is oda járok lovagolni+segíteni. És van amikor oktatok is. Sok a bertartott ló. És az iskolaló is. 40x lovunk van (nem tudom pontosan hogy negyvenot vagy több). Nem értem a negatívkodást...
2021. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!