Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A vesztfáliai a legnemesebb...

A vesztfáliai a legnemesebb es legjobb fajta lo?

Figyelt kérdés

2018. jún. 15. 21:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2018. jún. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 G. M. ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagyon létezik legjobb ló. Mindegyik másban erős, és nem garancia, hogy a fajtája vagy a szülei miatt jobb lesz, mint a többi. Mindenkinek a saját lova a legjobb. :)
2018. jún. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

A legnemesebb a telivér. Nemesítésre minden esetben, majd minden fajtában angol vagy arab telivért vonnak be, a konkrét cél függvényében.

Az meg, hogy legjobb, attól függ, hogy mégis mire. Valószínűleg galoppon rajthoz se állhatna egy telivér mellett, de az ügetőkkel se bírna el az ügető pályán. Nem alkalmas arab show-ka, pláne arab lovak közt, sem mezőgazdasági munkára egy jó sodrott, vagy hidegvérű kiröhögi...

2018. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ugyertem sportra a legjobb?
2018. jún. 17. 12:15
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondtuk, hogy NEM. Westernben pl rajthoz se állhat egy paint vagy quarter mellett, de még az arab fajták is lemossakák a pályáról.
2018. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Lemossák*

De amúgy sport a galopp és az ügető is...

Ugróban nyilván elmegy, de ha nem lenne nála jobb, nem látnál nagydíjon holsteinit, oldenburgit, holland melegvérűt, stb, mert minek mennének oda, veszíteni?

2018. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Jo de normal sportban (ugras/dijlovaglas)ez a legjobb nem?
2018. jún. 17. 22:31
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2018. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert a többi nem normál sport? Mesélj még!


Egyébként mondtam, hogy nem, mert akkor egyszerűen nem látnál a nagydíjas számokban más fajtákat, egyszerűen mert el se jutnának addig, meg nem is érné meg energiát és pénzt, időt ölni beléjük. Nem lenne sem német, sem holland sportlófajta egyen se, a többi meg aztán pláne nem. Ha tudod, hogy a galoppon lesz egy szám, amiben rajthoz állhatsz a telivérek mellett, odaviszed a frízedet? Nyilván nem... Na hasonló lenne itt is, ha lenne alapja a kérdésnek, amit mindenképp állításként akarsz igazolva látni.

2018. jún. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a legjobb mert nem az ilyen gagyi dolgokban jo mint galopp meg ugyessegi verseny hanem a legszebb sportagakban
2018. jún. 21. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!