Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a éleményetek/ tapasztalata...

Mi a éleményetek/ tapasztalataitok az alabbi kantarakrol?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2018. jún. 26. 09:27
 1/3 A kérdező kommentje:
* véleményetek
2018. jún. 26. 09:28
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az imagine-félénél nekem annyira nem jön be, ahogy az orrszíj csatlakoztatva van, mert a tarkószíjnál becsípődhet a ló bőre-szőre. Meg 15000 forintért adhatnának egy tisztességes szárat hozzá, nem egy gurtnisat.. Viszont ezt a fajta orrszíj-bekapcsolást szeretem, nem szoktak kikopni a lovak az álluk alatt.

A tattini nem csúnya, bár egy szimpla kantár, ahol az ár fele a név. A másik, hogy a homlokszíj nagyon elállhat a lovad fejétől (nem tudom, milyen alkat a lovad).

Ha beszélsz idegen nyelvet, érdemes megnézned külföldi oldalakat is, a németeknél pl 30-40 euróért kapsz már díszesebbet is.

2018. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hova csípődik be a ló szőre ámvagy bőre? Esküszöm nem látom :D Hát megvallom nekem szintén van olyanom, amin felül megy a torokszíj még soha semmit nem csíptem be.

Ennyi erővel oda is becsípődhet, ahol a homlokszíj bújtató van.

Nekem az imganie-es jobban tetszik.

2018. jún. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!