Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mikor kell invedot használni?...

Mikor kell invedot használni? Illetve a helyes felhelyezés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Van egy lovam,akinek nem sérült meg eddig a lába (erre arra céloztam h ilyen szempontból nem feltétlenül szükséges invedo használata ugyebár). De viszont dolgozok vele rendszeresen, futoszaron is, illetve lovagolok rajta. Értelem szeruen futoszarazni egy héten kb 2x szoktam, meg lovaglás előtt is egy kicsit, illetve van egy nap pihi napja a lovamnak. Komolyabb munkát egyenlőre nem végzek vele, nemrég kaptam, és meg szoknunk kell egymást,úgyhogy most az ugratast nem szeretném kényszeríteni. Igazabol csak lovardai alakzatokat szoktam vele végezni. Ilyenkor kell invedo? Lábait nem uti össze.


2018. júl. 2. 17:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt meg kérdeznem h helyesen hogyan kell felhelyezni? Mert ha rosszul rakom fel a lábára akkor árthat is..
2018. júl. 2. 17:07
 2/4 anonim válasza:
kérdezd meg az edződ a felhelyezésről, ezt elmagyarázni nem lehet. ha helyesen helyezed fel, nem árthatsz vele.
2018. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én minden munkánál használom. Ha helyesen rakod fel ártani nem fog. Nem olyan nehéz felrakni, főleg az elsőket. Nézz meg egy képet az interneten, ha ránézésre úgy helyezkedik el a lovad lábán, akkor jó lesz. (Szerintem videót is találsz róla)
2018. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Attól függ hogy az első lábaira meg van-e patkolva melső lábra mert az ínvédő azért van hogy védje a ló lábát ha összeverné és attól még hogy nem szokta összeütni attól jobb ha bisztosra mész
2018. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!