Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Felnőttkorba el lehet kezdeni...

Felnőttkorba el lehet kezdeni hobbiként lovagolni? Vannak olyan helyek ahol engedik vag, tanítják ezeket felnőteknek? 22l

Figyelt kérdés
2018. júl. 6. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Persze,bármelyik lovarda...
2018. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Már miért ne? Sosem késő semmi. mi is huszonévesen kezdtük a férjemmel. Két évig jártunk lovardába. Szerintem bármely lovardában lehet érdeklődni. Mi két helyre is jártunk, mindenhol voltak felnőtt kezdők.
2018. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Ez hobby lovaglás lesz gondolom.

Par farmernadrág nem árt.

De nem olcsó mulatság,amúgy más akadály nincs.

Van felnőtt lovas oktatás,hobbi lovaglás.

(Állattenyésztő vagyok,lovaglás nem volt tantárgy vagy gyakorlati tárgy)

2018. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 voltam amikor megtanultam, és rendszeresen jártam úgy kb. 3 évig. Úgyhogy hajrá!
2018. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár 50 évesen is el lehet kezdeni, ha akkor jön meg a kedve valakinek :)
2018. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, mint már sokan írták. Lehet olyan hely, ahol az iskolalovak kicsik egy 80-90 kg-os férfihez. De a Te esetedben ez sem lehet gond.


Én több, mint kétszer annyi idősen kezdtem, mint Te most. :)

E tapadztalat alapján írom, hogy nagyon fontos a szakmailag és a felelős hozzáállás szempontjából is jó oktató.

Fontos a megfelelő iskolaló.

Legalább a tanulás első szakaszában, az első hónapokban hetente lehetőleg minimum három lovaglás legyen.

2018. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20 éves koromban kezdtem el én is tanulni, aztán időhiány miatt kimaradt egy jó tíz év. Most 30on felül megint lovagolok.
2018. júl. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!