Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Zabot miért nem szeretnek...

Zabot miért nem szeretnek etetni a lóval?

Figyelt kérdés
Van egy lovam és eddig zabot evett. Azt mondták máshol, hogy az nem jó a lovaknak... úgy tudom attól kicsit pörgősebbek lesznek, de az én lovamnak nem nagyon volt ilyen baja. Nektek erről mi a véleményetek? Egyszerű hobbi lovam van, magyar félvér mi az ideális takarmány neki? Nyáron csak legelőn van. Ősztől kezdjem el abrakolni? Mit adjak neki? Kíváncsi vagyok
2018. júl. 7. 11:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
53%

Nálama csikók előtt nonstop van zab. Annyit esznek belőle amennyit akarnak. ;)

A kanca elli a csikót de a ZAB annak az anyja.

A lò van a szekérbe befogva, de a zab húzza aztat!!!


Régen is igy tartották.

Nem olvastam előző hozzaszolasokat,de mint évtizedes tapasztalattal rendelkezo lotartó elmondom miert felnek a zabtol a modern lovasok. Azert mert nem birnak a lovukkal. Pedig mint egy olimpikon mondta, az erőtől nem szabad felni, fel kell azt tudni hasznalni ;)

Na most, aki nem etet a lovaval zabot az vagy nem dolgozik vele eleget, vagy fél hogy kiszalad alóla ;)

2018. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!