Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasoktató okj- mennyire...

Lovasoktató okj- mennyire nehéz a gyakorlati vizsga?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Ősztől kezdem a képzést. Az érdekelne hogy mennyire nehéz a gyakorlati vizsga illetve a lovaglás része pontosabban miből áll? Pontos infót sehol nem találtam.

Lótartó - tenyésztő végzettségem van. Kb 10 éve lovazok. 3 jármódban biztosan közlekedtek, E kategóriás dijlovas versenyeken indultam, átlag közép mezőnyben végeztem. Válaszokat előre is köszönöm :).



2018. júl. 18. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi,midenki atmegy . 3 alapjármód
2018. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hallod, nálunk a gyak vizsga edzésvezetés volt, kb 5 perc volt 1-1 ember, 5en vizsgáztunk 2 lovagolt 1 magyarázott, 2 nézte. Egyikőnk se húzott ugrós tételt, de kb tovább tartott volna egy gimnasztikai sort építeni, mint maga a vizsga. Ha nem mondtál nagy baromságot átmentél. Maga a lovaglás része nem is került osztályozás, csak maga az edzésvezetés.
2018. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. júl. 21. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!