Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek melyik lovaglópálc...

Szerintetek melyik lovaglópálca lenne jobb? Harris Horse zselés markolatú pálca: 80 cm, vagy a HKM Soft Ice pálca (géles markolatú) 65 cm hosszú. Mint egyszer már mondtam terepre, normál méretű lóhoz.

Figyelt kérdés

2018. júl. 28. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Miért kell ütni azt a szerencsétlen lovat ?
2018. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most nem azért, nem akarok bunkózni de ki mondta hogy ütném vele a lovat, amúgy isvalószínűleg olyantól kérdeztem aki ért hozzá.
2018. júl. 28. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

Tényleg nem értek hozzá, ezért kérdezem.

A ló egy okos állat. Nem lehet a kantárral irányítani ?

Egyébként ha nem akarod megütni a lovaglópálcával a lovat amit ha jól tudom arra találtak ki, akkor minek kell a lovagláshoz. Csak útban van.

Ha meg ütni akarod akkor jön az előző kérdés. Miért ?

Szóval tényleg nem értem.

2018. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. nem muszáj ütni, a legtöbb lónak az is elég ha hozzáérsz vele, (olvass utána)

2. nem konkrét szándékom ütni, hanem sarkallni is kell v.melyik lovat,

3. bármelyik lovardában/lovasiskolában megnézed még azok is használnak pálcát akik osztályban lovagolnak

4. inkább a kérdésemre válaszolnál.

de ha nem megy akkor inkább hagyjuk.

2018. júl. 28. 18:38
 5/9 A kérdező kommentje:
jah elfelejtettem ha esetleg nem értessz hozzá nézz utána, és ne hari ha esetleg bunkó voltam.
2018. júl. 28. 18:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Ket ervem van a masodikhoz. Baratnomnek olyan van es imadja, masreszt terepre minel rovidebb palca a jobb. Ugyhogy en a HKM Soft Ice-ra voksolok
2018. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
U. válaszoló: köszi szépen a segítséget.
2018. júl. 28. 20:49
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nem lehet a kantárral irányítani ?"

Mindjárt sírok. :D Amit a kantárral csinálsz, annak az égvilágon semmi köze nincs ahhoz, amit a pálcával! A kantárral tartod, állítod a fejét, a pálcával pedig gyorsításra ösztönzöd. A legtöbb lovat egyáltalán nem kell ütni.

2018. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A szín mindegy, otthoni fenekelésnél meg főleg.
2019. okt. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!