Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Iskolaló vizsga?

July1313 kérdése:

Iskolaló vizsga?

Figyelt kérdés

Olyanokat kérdeznék akik tapasztaltak.

Vidéken élek,OKJ-s lovasedzői vizsgám van.Szeretnék elkezdeni oktatni,hamarosan a lovam is meglesz hozzá,akit először vizsgáztatnom kell majd iskolalónak.Ennek a menetéről minden információt megtaláltam,nem is ezzel van a gond.

De mi ez a min.5 lovas szabály?

Ezek szerint ha nekem nincs 5 db lovam akkor nem oktathatok?

Azt tudni kell h az uj lovammal együtt meglenne az 5 ló,de a másik 4 semmilyen módon nem lenne alkalmas oktatásra:2 huszonéves póni,egy haladó lovast igénylő furioso és egy fiatal sportló de utóbbi nem itthoni tartásban van.

Tehát a kérdésem,hogy ha nekem van 5 db lovam,de ezek közül csak eggyel szeretnék dolgozni akkor azt engedik-e majd?

Az hozzá tartozik még hogy ezen a környéken a legjobb napomon se jönne össze napi 2 óra oktatásnál több,tehát a ló nem lenne túlhajszolva...



2018. júl. 28. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hívd fel őket telefonon, hogy mik a lovas szolgáltatás feltételei. Az a biztos infó.
2018. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal csak lovarda alapításához kell több ló. De ez engem is érdekelne.
2018. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ha többet megtudok majd leírom ☺
2018. júl. 30. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!