Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen zablát ajánlotok...

Milyen zablát ajánlotok érzékeny szájú lóra?

Figyelt kérdés
Eddig egy műanyag bevonatos kétszertört üreges zablánk volt. Nagyon érzékeny a lovam szája rossz élmény miatt, ugyanakkor nagyon rohanós. Ez eddigi zabláján a műanyagot nagyon szétrágta..félek ha újra ilyet veszek megint pórul járok..milyet ajánlotok? Egyébként díjugratunk..

2018. júl. 29. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz gumis egyszertörttel! Bevált.
2018. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha tényleg nagyon érzékeny akkor inkább kétszertört sima zablát az eléggé jó főleg ha biztos kezű vagy és nem rángatsz bele semmikor.
2018. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A többször tört zabla pont akkor lesz célravezető, ha érzéketlen a szája.
2018. júl. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért volt eddig is kétszertört zablánk mert amellett hogy nagyonérzékeny a szája nehéz kontroll alatt tartani és higy nekem kicsit könyebb legyen.. a műanyag bevonattal nem vagyok kibékülve mert magyon hamar szétrágja..de egy nem műanyag zablát félnék betenni a szájába,hogy nem e nagyon durva
2018. júl. 30. 09:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiatalabb korunkban az en patásom is érzékeny szájú volt, szép hisztiket csinált ha véletlenül beletéptem kezdokent..azóta idosodott,nyugodott, nekem meg megnyugodtak a kezeim, fejlodtem. A kezdetektől 1x tört olivot használunk, nálunk bevált.
2018. aug. 2. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pamacsthebestdog ***** válasza:
Ajánlom a kétszer tört táblát. Ha úgy van, akkor próbáld ki a pessoa zablát (4 karikás). Mert az több féle módon használható (gyenge, normál, erős, nagyon erős). Az üreges zabla jó.
2018. dec. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!