Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek a türkiz lovaglóko...

Szerintetek a türkiz lovaglókobak jól néz ki? vagy túl feltűnő lenne? Tudom nem egy megszokottt szín kobak terén.

Figyelt kérdés
2018. aug. 1. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
A türkiz a kedvenc színem, de kobakban nekem sok. Az enyém fekete, szerintem az a legjobb, mert mindenhez passzol.
2018. aug. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem is az egyik kedvenc színem.

A fekete igaz, megy mindenhez, de sztem olyan megszokott.

2018. aug. 1. 08:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem közönséges.
2018. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mármint a fekete a közönséges?
2018. aug. 1. 09:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a türkizre gondolt a #3.

Nekem bacná a szemem, a fekete a legjobb! Van egy szürke, lehet kapni nagyon szépeket id, de azoknak van áruk.

2018. aug. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

oh köszi.

mondjuk igazából ez attól is függ, hogy kinek mi tetszik.

2018. aug. 1. 10:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, azért találom közönségesnek, mert olyan hatást kelt, mintha te csak divatból lovagolnál. Ha versenyre jársz, bőven elég, ha elegánsan nézel ki és komolyan veszed azt, hogy versenyen vagy. Nyilván az ilyen színű kobakok sem a legolcsóbbak, annyi pénzért meg vehetsz egy rendeset is, amit tudsz gyűrni a lovardában, meg egy szebbet, amivel versenyre mehetsz mondjuk. Szerintem ez kb. annyira felesleges dolog, mint a csillámos patazsír meg az egyéb ilyen marhaságok. Persze nyilván azt veszel fel, amit akarsz, de ne csodálkozz, ha így nem fognak egészen komolyan venni.
2018. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azzal nincs gondom, hogy ne vennének komolyan.

Tudom, versenyre, meg hasonlókra a fekete az ideális, néhol csak ezt a színt fogadják el, vagy max még a barnát.

jah igen, az ilyen zsillámos patazsír + lovas és csillámos lovaglópálca nemhogy felesleges, de még valamelyik gáz is.

2018. aug. 1. 18:25
 9/9 G. M. ***** válasza:
Szerintem is sok. Inkább, ha valahogy kiakarsz tűnni a tömegből, vegyél swarovski köveset, 20 ezer ft a horzeban, szerintem egy kicsit ízlésesebb, de mégis egyedi, több mindenhez is passzol színben. A versenypályákon, meg úgy általában, szerintem nem a ,,wow, de jó kobakja van" hatást fogod elérni, egy türkiz kobakkal.
2018. aug. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!