Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek kezdjek bele vagy ne?

Szerintetek kezdjek bele vagy ne?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta szeretnék már lovagolni.Kiskoromban volt egy lehetőség ahol ingyen lovagolhatam volna,de a szüleim féltettek nem engedték meg.

Aztán néhány hónapja volt még egy lehetőségem ingyen ezt megengedték és el is mentünk,de a lovasoktató elégé perverz volt ezért nem mentem vissza többet.

Az egyik osztálytársam lovagol egy lovardába és azt mondta az ő barátai kedvezményesen 5-1000ft áron lovagolhatnak 1-1,5órát naponta.

Amikor elsőnek ültem lovon nagyon jól ment fútószár nélkül mentünk és az is megdicsért milyen ügyes vagyok aki szinte senkit sem szokott.Nagyon jól éreztem magam lovaglás közben.


Van pénzem mert voltam diákmunkám és 40ezer ft-om van amit rá tudnék szánni.


De mivel állatorvos szeretnék lenni kémiából magántanárhoz kellene mennem az emelt érettségire való felkészüléshez.

Arra is jó lenne a pénz....


Melyiket válasszam?

A kémia-biosz érettségi úgyis csak 4-5 év múlva lenne.


2018. aug. 17. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Diákmunkázni tanév közben is tudsz. Ha nem is hetente 2 hetente csak eljutsz lovagolni, meg tanárra is marad.
2018. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan sok idő van még érettségiig, bőven összekeresed a pénzt nyaranta vagy hétvégente. Ki tudja, lehet menni fog anélkül is. Ilyen fiatalon ne tervezz évekkel előre anyagilag, éld az életet ;)
2018. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most leszek 11.-es de kémia-biosz érettségit csak érettségi után 2 év múlva teszem le
2018. aug. 18. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Kémia-biosz emelteztem (nem is egyszer, sajnos). Azt mondanám tapasztalataim alapján hogy felesleges évekkel előtte már tanárhoz járni, sokkal jobban megéri elkezdeni egy évvel-fél évvel előtte az intenzív felkészülést - persze legyenek alapjaid.

Lovagolni is járj el mindenképp, ha tetszik, most még több időd van; viszont az nem túl szimpatikus hogy nem futószáron kezdtek oktatni..

2018. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!