Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti voltatok már ilyen helyzetben?

Ti voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy a legközelebbi lovarda 50 km-re van és nincs nagyon lehetőségem rendszeresen járni. Már kiskorom óta rajongok a lovakért, nagyon szeretem öket, és már lassan depresszíós leszek mert nagyon hiányzik a lovaglás.Ti voltatok ilyen helyzetben ,ha igen hogyan oldottátok meg? Nagyon rossz érzés mikor 1 èvig nincs lehetőségem lóra ülni, csak a lovak boldogítják az életem.

2018. aug. 20. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem is hetente, de 3-4 hetente nem tudsz elutazni olyan helyre, ahol lehet lovagolni?

Ott nem tudsz alkalmanként akár 2-3 órát is eltölteni a lovakkal?

2018. aug. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
El tudok utazni ritkábban, de ez alég kevés,meg nem is tudok fejlődni semmit...mindig csak azt várom,hogy mikor adódik lehetőség elmenni.
2018. aug. 20. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Kéthetente elmehetnél lovardába, és esetleg lakik a közeletekben jó ismerős, barát, akinek van lova? Ha igen, akkor néhanapján elmehetnél segíteni a lovak körül, akár fel is ülhetnél.
2018. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagytatámnak van lova aki itt lakik a szomszédunkban de nincs belovagolva,csak kocsit húz,nem tűri meg a lovast a hátán, de szoktam etetni, simogatni, kocsizni stb de ez csak alkalmi "fájdalomcsillapító"
2018. aug. 20. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztos, hogy nincs 50 km-en belül valami lovas hely vagy esetleg magánember? Hátha kiderül valami, ha kicsit körbekérdezel. Merrefelé laksz?
2018. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gungasam ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatnál futni...persze csak átmenetileg, míg elérhetővé vélik az álom, és csakis a depi elkerülésére vagy kivédésére.mert a sport erre is jó.
2018. szept. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!