Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen lófajta...

Szerintetek milyen lófajta lenne nekem a legideálisabb?

Figyelt kérdés
Hobbiból szeretném tartani, kb haladó szintű lovas vagyok. De lehetőleg terep biztos paci legyen. És igen van edzőm, beszéltem már erről vele, csak kíváncsi vagyok még ötletekre. 🙂 Előre köszi a válaszokat. Egyepkent 150 cm vagyok kb 37-38 kg.

2018. aug. 22. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fajtát választunk, hanem egyedet. Fajtán belül lehetnek teljesen más személyiségű lovak. Ki tudja még mennyit nősz, az se mindegy.
2018. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon sovány vagy.. vagyis valószínűleg gyerek (vagy anorexiás). A kérdés ebben az esetben tárgytalan, mert nem te fizeted a ló költségeit.
2018. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Jah gyerek vagyok és nem én fizetném, de amit tudnák bele segítenék.. nem vagyok anorexiás

Akkor pedig egyedeket mondjatok ha úgy jobb...🙄 Az lehet fogok nőni, de majd akkor lesz egy nagyobb paci... Logic

2018. aug. 22. 14:51
 4/14 A kérdező kommentje:
És tudom hogy más személyiségűek a lovak.. egyik sem egyforma
2018. aug. 22. 14:52
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Ez még gyereknek is kevés, akárhány éves is vagy. Egyedeket nem tudunk mondani, azt neked kell keresned. Nem, nem cserélsz le egy lovat azért, mert rosszul választottál, helyette inkább olyat választasz, amit nem nősz ki... Logic.
2018. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

"És tudom hogy más személyiségűek a lovak.. egyik sem egyforma"


Ha tudod, akkor miért fajtát kérdezel? :D

2018. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid mit mondanak, milyen lehet?
2018. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Gyerekek ha olyat veszek amit nem novok ki... 1. Honnan tudjam mekkora leszek? 2. Nagylovat pl 160 cm -set minek vegyek? Nagyon magas lenne nekem...
2018. aug. 24. 00:05
 9/14 A kérdező kommentje:
Hogy hogy miért fajtát kérdezek? Ott is lehetnek más személyiségű lovak...
2018. aug. 24. 00:06
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy kevés , azon vagyok hogy több legyek... Ugyanis anorexiás voltam... Ahj haggyuk... Lényeg hogy már kezdek mondjuk rá hízni.. de nem ez a lényeg. Hát a szüleim .. igazából azok semmit, edzőmmel beszéltem a szüleimnek mindegy... Amúgy sem itthon lenne.
2018. aug. 24. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!