Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Keresem a lovamat, aki tudnáto...

Keresem a lovamat, aki tudnátok segíteni vagy ajánlani valamit?

Figyelt kérdés

Eladtam a 7 éves kancàmat, még májusban, egy ideig letudtam követni h merre járt, de már megbàntam es ha lehet vissza vasárolnàm.

Amit tudni kell rola:

Sötet pej kisberi×magyar sportló kanca

160cm körüli

Nàllunk Csinos volt a neve

Azthiszem 2011be született

Azert nem vagyok biztos benne mert csak származasi lapja volt amit habár tovább adtam a loval de lehet h elkallodott

A lapon az apa neve: Montana 4660

Anya: Iza

Bács kiskun megyében lett fedeztetve az anyja érsekhalmàn, Kulisity Ritanal volt az apamén, azert írom le mert ha megvan a ló es a fedeztetesi papír akkor ezek rajta kell hogy legyenek

A homlokàn volt egy kis halvàny tűzött folt illetve a bal hatuljan pártaszélen volt egy szintén kicsi folt

A ló ekcemas volt szóval nem volt szép a bőre a rovarcsípésektől nyaranta, hianyzott a szőre sokszor sebesre dörzsölte

Illetve jobb elejere bakpatás volt ami sántasághoz vezetett vagyis ez volt az eladásának az oka de nagyon megbàntam,sajnos kepet nem tudok csatolni, ha valaki felismeri kerem szoljon, es tisztàba vagyok azzal hogy nem biztos hogy meg-e van még de negatív kommenteket félretéve ha valaki hallott a lórol valamit szóljón, a kanca békés megyéban volt nàllam gyomaendrődon itt elkerult egy másik pasashoz majd ő azt mondta hogy jó messzire eladta hogy vissza se hozzak, ezutan már a ló olyan sánta volt hogy a következő tulaj allítása szerint 6 hétig oltotta hogy eltudja adni innen már nem tudok rola semmit

Ha valaki tud valamit tenyleg szoljon, köszönöm



2018. aug. 22. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Probald meg feszbukon megosztani lovas csoportokban. Kepet is tehetsz ki rola.

De sok remeny nincs. Tudod, hova kerulnek a beteg, "hasztalan" lovak, ha eladjak oket.

2018. aug. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de tudjuk mi történt vele...

“Pasasoknak” adtad el, akik “jó messzire elvitték”, az állapota rosszabbodott... Ez a ló olyan helyre lett volna való, ahol társlóként éldegélhet, kerti fűnyírónak...stb. Ezeknek az alakoknak meg gondolom nem ilyen céljai voltak vele.

Azért ne add fel teljesen a reményt, hátha. A következő tulajnak, aki 6 hétig oltotta állítása szerint, tudod a nevét, igaz? Ha igen, akkor keresd fel és kérdezd meg. (Persze semmi nem garantálja, hogy igazat is fog mondani.)

2018. aug. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sorba kövesd az útját, keresd fel, ki kinek adta.

Vagy a facebook lovas és nem lovas csoportok.

Adjál fel hirdetéseket, visszavennéd.

Ha még megvan, megtalálhatod.

De nem is értem, miért adtad el ilyen helyre?

Nekem is van 2 lovam, 16 évesek.Egyre nehezebb a tartásuk, de a végsőkig tartom őket, nem adom el.Szerencsétlen állatok, kötődnek valakihez, majd máshoz kerülnek, újra máshoz, iszonyat egy élet.Mind másképp bánik vele, nem tudja követni, nem tud átállni, megfelelni minden gazda szeszélyének.

Olyannak adtad el, aki jó messzire adta el, hogy vissza se vigyék?Akkor nagyon szerethette!Szerencsétlen állat.Mi lehet vele, ha még él?

Keresd ezerrel.Aki 6 hétig oltotta, nem tudja kinek adta el? Vagy hogy melyik községbe vitték?Ezen a szálon nyomozz.

Szegény ló, megérdemelné tőled hogy megtaláld és jobb élete lehessen.

2018. aug. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze tisztába vagyok azzal hogy nem sok esély van rá hogy még megvan-e és tenyleg ezerszer átgondoltam mielott eladtam de mégis úgylátszik rossz dontest hoztam, a facebookon is hirdettem jó pár helyen, de sajnos senki sem jelentkezett, most szemelyesen kezdek erdeklődni a tulajoknál akikhez elkerült es tovabbadták, köszönöm azert a támogatásokat
2018. aug. 23. 21:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Sok sikert! Remélem megtalálod!

Én az elveszett kutyámat kerestem így.2 hétig egyfolytában.Mindent elkövettem, és meglett.

Ne add fel, míg biztosat nem tudsz!Ha meglesz, írd meg nekünk!

2018. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy a lovat tényleg oltották a làba miatt de csak 2 hétig és megcsináltattàk a papírjait és kivétték Németországba egy lovas központba ahol kisgyerekek sajátítják vele az alapokat
2018. aug. 26. 15:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez biztos?Ha teljesen biztos, akkor onnan már nem tudod hazahozni.Esetleg ha van rá lehetőséged, megnézheted és örökre megnyugodhatsz.

Mert valószínűleg ott jobb helye lesz, mint itthon ha kézről kézre adják, majd vágóhídon végzi.

2018. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarja onnan is meg lehet venni.
2018. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem eloben kivittek Olaszorszagba, es azota mar levagtak.

Ha nem igy lenne, akkor megadtak volna a PONTOS cimet, hogy hol van Nemetorszagon belul a lo, es kimehetnel meglatogatni.

Sajnos az olaszok tul jo arat fizetnek a vago-loert :(((

Adja az eg, hogy ne legyen igazam.

2018. aug. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most mit ijesztgeted? Német o.vitték ki
2018. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!