Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol tudok ingyen vagy egy...

Hol tudok ingyen vagy egy kevés segítségért lovagolni Budapesten? Lelovagolni valaki lovát, amikor nem tud kimenni vagy valami ilyesmi. Nem kevés lovas tudással rendelkezem.

Figyelt kérdés
Olyat is láttam valahol, bár még 2011-es volt, hogy a Kincsem Parkba lovas tudással rendelkezők lovagolhatnak ingyen, pár versenyfelvezetésért cserébe. Ez még aktuális? Ha igen, hogy menjek oda? Nem kevés lovas tudással rendelkezem, köszönhető annak is, hogy volt/van egy nehezen kezelhető lovam, akit nemrég adtunk el a közelbe az oktatómnak, ezért még többet tudom lovagolni, látni, mint eddig, de viszont nem tudok nagyon egyedül ráülni és úgy szeretnék azért menni 1x-2x, meghát pénzbe is kerül, de ez nem akkora gond, eddig havi 100asok mentek el különféle speciális edzőkre meg tartásra....és messze is volt tőlünk, ezért kellett eladnunk ide. Na, szóval jó lenne, ha lenne valmi ilyesmi lehetőség, amiről kérdeztem :D (bocsi a hülye fogalmazásért, de nem engedi rendes szavakkal kiírni :P)
2018. szept. 1. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Sok helyen keresnek rabszolgákat több órás, egész napos láger trógerolásért cserébe felülhetsz hulla fáradtan a lovardaba legszarabb lovára utazgatni 1 órát. Kcs. Parkban az istálló saját rabszolgáit viszi magával felvezetni, random odamész úgy nincs ilyen.
2018. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ki kell menni versenynapra,megismerkedni trénerekkel és megkérdezni,mehetnél-e amatőr lovasnak hozzájuk?És az amatőr a lovagláson kívül sokszor besegít más feladstokba,ilyen pl.lovak felvezetése.
2018. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!