Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hova teszitek a zselét?

Hova teszitek a zselét?

Figyelt kérdés
Van aki közvetlenül a szőre teszi és arra a nyeregalátét, meg van aki az alátétre. Most akkor melyik a jó?
2018. szept. 8. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a nyeregalatetre kell, vagy ha olyan fajta az alátét akkor a belsejébe. Ha kényes a ló háta én rakok egy szőrt a nyeregalatet alá, arra az alátét és arra a zselé vagy emelő. Ez kényes hátú, maru lovaknal lehet előny ha az izzasztó alá is teszel zselét vagy valamit.
2018. szept. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Melyik zselét? Van abból is vagy 15féle, az egyiket így, a másikat úgy ajánlja a gyártó.. Nem gonoszkodásból kérdem, hanem komolyan.
2018. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ACavallo therapeutic activesoft zseléről van szó
2018. szept. 9. 08:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez csúszásgátló fajta, simán megy a ló hátára, utána a nyeregalátét, és a nyereg. Általában azokra kell, akiknek a hátán imád csúszkálni, elmozdulni a nyeregalátét vagy a nyereg. Mivel a lóval érintkezik, én le szoktam öblíteni munka után, 10 perc alatt lecsöpög, és kész.
2018. szept. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!