Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit vigyek magammal terepre?

Mit vigyek magammal terepre?

Figyelt kérdés
Szóval hamarosan meglesz az első terepem, ez csak egy könnyebb ügetős terep lesz, az edző azt mondta, hogy felvesz egy délelőttöt kb. és nem tudom,hogy mit kellene vinnem magammal? Kellene vizet vinnem vagy valami kaját max műzliszeletet ennék úgy is, Ti mit szoktatok vinni? És ha visztek akkor miben viszitek?Én hátitáskát nem szeretnék mert az ügetés közben pattogna,és nem tudom,hogy lenne/adnának nyeregtáskát... lehet csak én gondolom túl,mert már nagyon várom.

2018. szept. 10. 19:38
 1/7 A kérdező kommentje:
És a telefonomat rakjam be a felsőm zsebébe vagy inkább ne vigyem magammal??
2018. szept. 10. 19:48
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
A lovaglás kemény sport, nem csak ülsz a lovon és majd lesz valami, hanem komoly fizikai munkát igényel. Ne müzlit vigyél, hanem valamit, amit ha megeszel, nem ájulsz le az állatról. Vizet, zsepit, mindezt vagy nyeregtasiban, vagy egy olyan hátizsákban, ami szorosan a válladon van.
2018. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell mondani,hogy a lovaglás kemény sport, azt jól tudom.
2018. szept. 10. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Első térképek 1 max 2 órásak. Ennyi idő alatt nem halsz se éhen se szomjan. Nekem combzsebes a lovagló nacim, abban kényelmesen elfér a mobilom, plusz mindig van nálam egy ezres, ha mégis megállunk valahol, egy sör vagy üdítő belefér.

Amúgy, ha nincs zsebe, akkor egy kisebb övtáskát viszek.

2018. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*első terepek
2018. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Én nem szoktam vinni semmit, az első terepek nem is tartanak hosszú ideig. A plusz cucc csak zavar.


Telót sem viszek magammal, ha - neadjisten, de benne van a pakliban - leesek vagy megütöm magam mondjuk egy faággal, akkor az nem túl egészséges a telónak.

2018. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Azért a telefon a mai világban fontos, ha bármi történik, ott hagy a ló stb, jó, ha van min segítséget hívni. Nekem erre van egy kisebb butafonom, ilyenkor átteszem a sim kártyát és azzal megyek ki.
2018. szept. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!