Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elso lonak ügető?

Elso lonak ügető?

Figyelt kérdés
Kedden megyünk megjezni egy amerikai ugeto kancat csikoja volt iskolalo,terepias lo volt es utana lett csikoja.Akinek van ugetoje jo/rossz tulajdonság tapasztalatok.Mindent meghalgatok ami ugetorol szol :)

2018. szept. 29. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Hanyadik ló ez amit megnézel?
2018. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Ha úgyis megveteted magadnak nem mindegy mit írunk?
2018. szept. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Mindegyiknek más természete van. Eddig egy ügetőt ismertem/ismerek csak, ő egy nagyon aranyos, jószándékú ló. Egyik barátnőm lova akit úgy kapott hogy teljesen kezdőként a lovakról kb semmit se tudva elmentek megnézni (akkor hozták le a pályáról kb 0,5-1éve) és megvették. A 11éves lány el tudta lovagolni, bár sokkal több határozottság kellett volna, de edző nélkül fejlődni nehéz.(mert edző nélkül lovagolt) aztán voltak rosszabb napjai amikor nem akart vágtázni a ló bal kézre (ezt ráhagyták) vagy amikor nem akart menni és akkor földről konkrétan megkerdették szegény lovat. De viszont az anyukáját is “tanítgatta” lovagolni amit a ló tűrt. Azóta viszont már van edzője a lánynak és már nem csinálnak ilyeneket szerencsére meg sokat fejlődtek. Szerintem abból a lóból is egy álom lovacska lett már :)
2018. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 eve nezek keresek lovakat o az aki megfogott tapasztalokat kértem mint pl. ahogy a 3. irta nem okoskodást kedves 2.
2018. szept. 30. 14:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor vedd meg barom, mi a kérdés ha már úgyis eldöntötted? Le tud pontozni aki rosszat ír róla?!
2018. okt. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem az elso lovam ugeto volt.

Imadtam mindenet, a bujossagaval es az irto gyorsasagaval egyutt. :D

Viszint csak akkor vallalj ilyen lovat ha vissza tudod fogni, mert ha tele van a segguk, akkor mennek mint akit puskabol lottek ki :))

Szerintem egy eszmeletlenul okos, ragaszkodo es kepezheto fajta.

Mi ugrottunk is vele, 1m-ig, tehat vannak "egyedek" akiknek ez is megy, persze sok-sok gyakorlas, kepzes utan!

2018. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy miért kellett ennyire lepontozni? 3-as vagyok..
2018. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első lónak én is egy ügetőt szeretnék :) eddig nagyon jókat hallottam róluk
2018. dec. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!