Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Beválaljak egy pónit?

Beválaljak egy pónit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 6éves magyar spotlovam, bertartasban tartjuk. Egyik ismerősünknek van egy pónija, akitol sajnos meg kell válnia. Azt szeretné, ha mi vagyis én fogadnám be. Nem a tartással lenne gond, de megmondom őszintén nem tudom milyen egy pónival. Lovagolni nem tudnék rajta, ahoz kicsi, viszont nem tudom elég-e neki a futószárazás, illetve ha elviszem magammal terepre?
2018. okt. 4. 23:25
 1/4 anonim válasza:
Hol tudnád tartani? Boxban vagy legelőn? Nekünk van egy pónink az udvaron, de be is tud menni. Nincs vele gond, csak kertészkedik néha egy kicsit. Hogyan vinnéd magaddal terepre? Ha lóval gondoltad, akkor szerintem nem igazán lenne könnyű, mert a legtöbb elég makacs és lassabb, mint egy ló.
2018. okt. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Napközben kint lenne a legelőn estére boxba, ott lenne ahol a lovamat is tartjuk, abba a lovardába.

Terepre akár a lovammal(van a lovardába aki így viszi) de ha ez nem működne, akkor elvinném sétálni napi 1-1,5orara kb. Vagy akár ha ugy van, akkor többre is akár.

2018. okt. 6. 10:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van rá elég időd meg pénzed, bevállalhatod. Futószárazni lehet, ha olyanok a tereplehetőségek, magaddal is viheted, meg trükköket is taníthatsz neki.
2018. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha belefér a keretedbe, hogy mindent megadj neki, akkor persze, miért ne? Mivel bértartásról van szó, ott gondolom, van edző, aki rajtatok tartja a szemét.
2018. okt. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!