Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez csak szerintem nem igazságos?

Ez csak szerintem nem igazságos?

Figyelt kérdés

A lovardánkban van egy idős, nagyon jól képzett ló, tényleg tökéletes a tanuláshoz. A kezdők mindig rajta ülnek, mikor már rajta biztosan tudnak ügetni, akkor lehet lovagolni a többi, NEM automata lovon. ( Mert ő eléggé az )

Jár ide egy kislány, olyan 10 éves lehet. Ő mindig, ismétlem, mindig azon az idősebb lovon ül, szerintem máson még nem is ült. De már ugratnak is.

Ő nagyon büszke magára, hogy ugrat, a helyzet viszont az, hogy ha felültetnék BÁRMELYIK másik lóra, akiken mi már ugye tudunk menni, szerintem az ügetéssel sem boldogulna, nemhogy az ugrással.

Így mások nem is tudnak szinte azon ülni, mert mindig ez a lány ül rajta.


Ha jól tudom, ő is csak egy sima vendég, nem fizetnek többet stb. Akkor neki miért jár ez? Igen, nyilván mindenki jobban örülne, ha egy könnyen kezelhető lovon ülhetne, de a lovaglás nem ez a sport.


2018. okt. 17. 05:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos valakinek a valakije
2018. okt. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A kislány folyamatosan ugrik? Vagy csak egyszer ugrott? Mert ha a második lehetőség akkor azt is el tudom képzelni hogy a kislány hisztizett egyet hogy o márpedig ugratni akar, és ezért többet fizettek, de annyira nem ügyes hogy egy nem automata lovon menjen, ezért csak az öreg pacin engedték ugrani.(ezt megtörtént eset alapján írtam, hátha itt is ez történt.)
2018. okt. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Edződet kérdezd meg miért arra a lóra osztja.
2018. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Folyamatosan ugrik, nem csak egyszer
2018. okt. 17. 13:53
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ő a kedvenc lova,és direkt őt kéri. Szeirntem ez az ő és az edző dolga, nem ül 0-24ben azon a lovon, max heti 7xegy orat. Masreszt meg a automata lónak is jó ha néha kicsit jobb lovas ül rajta és új feladatot csinal vele ugranak stb. Ha az lenne a helyzet hogy te is szeretnel ezen a lovon ulni akkor azt mondanam szólj az oktatódnak, de szerintem ez is nem tartozik rád. Majd aki azon akar ulni az szóva teszi.
2018. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ebben a lovardában egy nap csak egy órát mennek a lovak.
2018. okt. 18. 05:28
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Kérdezd meg az edződet. Lehet a kislány anyukája rákos, vagy épp most halt meg a nagymamája. Ez csak egy példa!

Gondolom ilyesmi meg sem fordult a fejedben. Ezért mondom, hogy kérdezz rá, ne gyárts teóriákat, abból mindig csak a baj van.

2018. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Ha valakinek rákos az anyja, az VIP, vagy mi? Ennek az ég világon SEMMI, de SEMMI köze nincs ahhoz, hogy a lány mit érdemel. Ennyi erővel az összes árva gyerek kapjon ingyen fesztiválbérletet, mert... mert csak.
2018. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Oké te nem vagy az az együttérző típus. Attól még lehet hogy az adott lovasoktató kicsit többet törődik más emberek lelki világával mint te. Nem biztos, hogy így van, csak mondom, hogy lehet valami más van a háttérben, mint szimpla kivételezés.
2018. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Inkább te nem vagy az, jól sejtem? Együttérzőnek lenni ugyanis nem átesni a ló túloldalára. Ha beteg az anyja, attól még nem kell növelni az egóját és hagyni, hogy hazugságokban éljen. Ennek köze nincs semmilyen együttérzéshez, annak ugyanis normál esetben nem adjuk jelét.
2018. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!