Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen érzés a lónak ha...

Milyen érzés a lónak ha lovagolják?

Figyelt kérdés
Oké most nézzetek hülyének :D De mostanában elgondolkoztam azon, hogy milyen érzés lehet nekik. Tökük kivan hogyha már ráülsz (nyílván nem dob le, meg csinálja a feladatokat) vagy jól esik neki a mozgás? Gondolom attól is függ, hogy milyen a hangulatuk.

2018. okt. 20. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Ez egyedenként változhat. A lovardában, ahova járok, van két iskolaló, akikre hogyha ráteszem a legelőn a kötőféket, hogy bevezessem őket a karámba, elkezdenek csípkedni, de vannak olyanok is, akikre rá sem kell tenni a kötőféket, mert követnek a karámig és megállnak a helyükön.
2018. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Én is sokat elmélkedtem ezen. Változó. Van olyan lovam, ak hetente 2-3 alkalommal van lovagolva, de akkor is csak laza terep. Mert már idősebb is. Ő nagyon nagyonélvezi a lovaglást. (megjegyzem kantár/kötőfék nélkül lovagolom) Imdája. De vannak lovaim, akiknek kell az edzés a versenyre való felkészülés miatt. (Terepverseny) Ők nem mindig szivesen mennek ki terepre. Szivesebben vannak a többi lóval a karámban. Szóval ez olyan, hogy még is amelyik ló pihentebb, több kedve van a "munkához". De szerintem nem mindig jó érzés. Terhet visz a hátán, vasdarab a szájjában, a heveder meghúzva rajta... Úgy lenne az igazi, ha semmi felszerelés nem lenne rajtuk, de természetesen ezt nem minden lónál lehet mgetenni.
2018. okt. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Azért sokkal fájdalmasabb élmény lenne, ha rendszeresen felszerelés nélkül lennének lovagolva. Mármint, sokkal.
2018. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!