Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet lovat bérelni 1...

Hol lehet lovat bérelni 1 vagy fél napra?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan tanyát valamilyen helyet, ahol 1 napra ki lehet bérelni egy lovat? Megbízható helyet szeretnék találni, ahol a kezünkbe adják a lovat nyergestül, és akkor 1-fél napig lovagolhatunk szabadon

Mik a tapasztalataitok?



2018. okt. 24. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de meglepődnék, ha ilyen helyet találnál.

Én így biztosan nem adnám oda a lovamat senkinek.

1. Először akarom látni pályán, hogy milyen az ülése, mennyire tud lovagolni, hogy bánik a lóval.

2. Akkor sem engedném, hogy az én lovamon egyedül kimenjen. Csak akkor, ha lenne vele egy edző/oktató.

Szerintem egyetlen felelősségteljes lovarda/lótulajdonos sem fogja hagyni, hogy csak úgy elvigyed a lovát kíséret nélkül. Legalábbis én ilyenről még nem hallottam.

2018. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Még régebben a családdal valahol voltunk, és a kezünkbe nyomtak 2 szamarat, ezért godoltam. Meg úgy képzeltem hogy valamennyi letétek kell hagyni

Bár utólag belegondolva tényleg nem valószínű, de hátha

2018. okt. 24. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Sümeg. Capári lovarda. Ott lehet
2018. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Blaablabla válasza:
44%
Igen Sümegen adnak így lovat.
2018. okt. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. okt. 31. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Életemben egyszer találtam ilyen helyet, Aggtelek közelében, Szögligeten, úgy 20 évvel ezelőtt. Szép emlék. Azóta már tuti, hogy ott sincs ilyen lehetőség (lehet mondani, hogy hál'az égnek, de nekem csodálatos volt).
2018. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!