Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hafi-lovas kapcsolatról? Mitől lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy hafi a lovardában ahol lovagolok nemrég jött és amikor idejött (eladásra) akkor én voltam az egyetlen aki vágtába be tudta ugrati és ráadásul benne is tudtam tartani. (meg ugye az edzsőm is) Nagyon rosszul videlkedett sokszor elszaladt es megijesztette ezzel a többi lovat a pályán (sokan le is estek a lovakról) és a hafin aki ült mindenki leesett kivéve én és még soha nem estem lórol pedig 7 éve lovagolok. Én azóta (3 hónap) lovagolom és velemis sokszor elszaladt de utána meg előtte szépen dolgozott mostmár nagyon kedves es ugrok is vele amúgy nagyon jól ugrik.És voltam kint vele karámban és akkor követett is amikor nem volt nálam jutu falat sem és amikor sétáltunk és megálltam ő is megállt mellettem. Nagyon szeretem és mostanra csak én lovagolom mert senki mást nem mernek rárakni. Mitől lehet, h velem kedves a többieket meg ledobja meg ilyenek...?

Köszi előre is a válaszokat! :)



2018. okt. 25. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
98%
Jobban ellovagolod mint a többiek, ennyi.
2018. okt. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom, mindenféle bizonytalan, lovagolni legkevésbé sem tudó, lovon utazó idiótát rápakoltak, te meg nem tartozol ezek közé.
2018. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megtanulta hogy ha elszalad akkor leesnek róla és akkor vége a munkának. Ezt tudja és ki is használja de nálad tudja hogy kiülöd és nem ér semmit ha elszalad
2018. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!