Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan nyerhetem el a ló...

Hogyan nyerhetem el a ló bizalmát? Mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy lovat még ott van a gazdijánál, de már pár hónapja járok oda lovagolni, itatni, fésulni, és jatsyani a lóval. Néha ha viszek valamit, szeret, de nemigen akar engedelmeskedni. Neha nem halgat rám, ha akarom hogy menjen gyorsan, pl, vagy ha akarom hogy haladjunk, leáll legelni, néha hagyom, akkor mindig kell neki. ha akarom futószáron ugetni mindent megtesz hogy ne legyen semmi. Hogyan tudom elnyerni,,,,,megnyerni ot?
2018. nov. 7. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Hamza Viki munkait javaslom tanulmanyozd.

Úgy bánik a loval, mint egy másik ló, mégis érzéki, figyelmes, és a legfőbb: a ménes ranglétrán feljebb áll a lovainal.

2018. nov. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne a szeretetét nyerd el hanem a tiszteletét. Nem kutya, hogy szeretettel tudod elérni amit akarsz. Tudasd vele ki a főnök mert különben a fejedre nő.
2018. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de hogyan, legyek hozza kemény? vagy pl csapjak oda?
2018. nov. 18. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!