Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Lovak

A kérdés

Honann tudnèk belovagolt kunfakó lovat venni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kunfakó, konyik, , lovaglás

2018. nov. 10. 09:53  Privát üzenet  

A válaszok
Lovasok.hu-n nézelődj. Tegyél ki kereső hirdetéseket jófogásra, lovasokra, facebookra.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2018. nov. 11. 10:43 Privát üzenet
Nem lovagolok. A szexben megtalálható "lovagló póz"-ra gondoltam a kereső szavaknál. Töröltem.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2018. nov. 11. 20:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

a lovasok.hu-n 1 darab sincs eladó 1 volt kb 3 héttel ezelőtt de 3 nap után már nem volt fent a hirdetés .. jó gyorsan eladta :D

# 3/9Időpont 2018. nov. 14. 10:51 Privát üzenet
Beth0315 nevű felhasználó válasza:

Kedves kérdező! Ez engem is igazán érdekelne. A kunfakó és a hucul között cikáznak az elképzeléseim. Ha bárkinek van bővebb tapasztalata, információja szívesen fogadom. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 4/9Időpont 2018. nov. 18. 09:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül vele :D

Huculom volt már a kunfakóban is van hucul vér.De nagyon ritkán van eladó ebből a fajtából :( de még várok hátha lesz már két hónapja keresek ..de lehet végül nem ilyen fajtát veszek mert ha erre várok lehet nem mostanába lesz lovam :D

# 5/9Időpont 2018. nov. 20. 09:24 Privát üzenet
Pisztácia5 nevű felhasználó válasza:

Kár. Pedig a lovasok.hu jó oldal. De van vmi,olyasmi is, hogy lovam. hu vagy ilyesmi.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2018. dec. 3. 14:37 Privát üzenet
Volt kunfakóm, miután nyugdíjba vonult, szintén ebbõl a fajtából kerestem lovat, de, mivel még külföldön sincs, inkább huculom lett, szintén külföldrõl.

# 7/9Időpont 2018. dec. 3. 16:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És honnan volt kunfakó lovad?

Szóval akkor felejtsem el hogy ilyent lovat szeretnék ?

# 8/9Időpont 2018. dec. 19. 10:01 Privát üzenet

Az már harminc évvel ezelőtt volt. Akkor még azért nem interneten keresgéltünk, és voltak tenyésztők bőven.

Én a helyedben lemondanék róla és vennék egy hucult.

# 9/9Időpont 2018. dec. 22. 19:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ültetek már fjord lovon? Milyenek? Egy jól belovagolt fjord lovon eltud sétálgatni/ügetgetni egy kezdő?
Angol telivérek miért ilyen olcsók?
Mi kell két shetlandi póni (mindkettő herélt) tartásához, etetéséhet, illetve mennyit kell mozognia egy nap egy belovagolt póninak?
Első lónak "megfelelő" ( a kifejezésért bocsánat nem jutott más eszembe) egy magyar félvér herélt? Olyan 9 éves körüli, belovagolt. Tudom hogy fajta alapján nem lehet megítélni...
Szerintetek lehet papíros, alapszinten belovagolt SODROTT lovat venni 200. 000-250. 000 FT környékén?
Alapszinten belovagolt ló. Pontosan mit is jelent ez?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Lovak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!