Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Minden ló olyan vékony vagy nem?

Minden ló olyan vékony vagy nem?

Figyelt kérdés
Mostanában egy haflingin lovagoltam és most újra normális lovon. És a hafi után a normál ló hátán elég fura volt. Nagyon vékonynak tűnt felülről. (Normálisan etetve van szóval semmi gond nincs vele). Minden ló ilyen vékony vagy nem?

2018. nov. 13. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlen, ez fajtától is függ, vannak zömökebb szélesebb csomtozatu lovak pl vmilyen hidegveru vékonynsk neg mondjuk egy arab telivér szamit
2018. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hátaslovak között sok különbség van. Van amelyik kerekebb van amelyik vékonyabb. Nagyon fura mikor a dundiról ráülsz egy vékonyra .
2018. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Bocs hogy visszakérdezek, de a Haflingi miért nem normális ló szerinted? Nem a kötekedés a célom, csak szimplán érdekel.
2018. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Méretileg gondolta sztem.
2018. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaaj nem úgy értettem Én inádom a hafikat és van is egy akivel nagyon összenőttünk. Csak ugye ő kisló és arányban/néretileg/képességileg eltér egy versenylótol, vagy egy lótol (ami ugye nem kisló mint a hafi)
2018. nov. 13. 22:11
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

A Shire is éltér, méretében és képességeiben, sőt a Lipicai is, az arab telivér is. Ezek gondolom normális lófajták, vagy a Shire nem az? A Lipicai "normális" lófajtának számít. Tudom, hogy kötekedésnek vetted és veszed most is, de nem, nem minden ló vékony, vannak zömökebb egyedek sportfajtákban is.

Amúgy, igen, normál etetés mellett egy ÁTLAGOS alkatú félvér vékonyabb, ha ezt akartad hallani...

2018. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!