Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Félek a vágtától, mit csináljak?

Félek a vágtától, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vágta előtt mindig nagyon félek hogy leesek vagy ilyesmi... mikkr látom hogy valaki vágta közben veregeti meg a lova nyakát mimdig csodálkozok... én nem tudom elengedni a szárat... nagyon szeretem a vágtát de nagyon félek. Mit tegyek?

2018. nov. 17. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először szigorúan futószáron menj, jó edzővel.
2018. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint #1.
2018. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szárba nem kapaszkodni kell. Futószáron lovagolj és addig ne is menj szabadon vágtába, míg kapaszkodás nélkül nem megy.
2018. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Tudom, nem ez a helyes válasz, de ha egyszer terepen, zöld mezőn odadobott szárral "repülsz", meg fogod szeretni. Szeretni??? Imádni!!
2018. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lovas Sziszkó válasza:

Szejja!

Lehet hogy furcsán fog hangzani, de tisztán emlékszek rá...én úgy tanultam meg az új jármódokat, kezdőként még az ügetést és a vágtát is, hogy lefele néztem. Ha futószáron mész akkor a ló befele eső lábát és a földet néztem, az megnyugtatott és mire fölemeltem a fejem, már nagyon ráéreztem.

2019. febr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lefelé nézés az egyik legrosszabb tartáshiba, amit el lehet követni.
2019. febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lovas Sziszkó válasza:
Utána felemeltem a fejem, csak fél percig néztem lefelé és tudom hogy tartáshiba, de így volt a legkönnyebb. Kezdőként egy ilyen elnézhető!
2019. febr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!