Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lóval mit lehet csinálni ha...

Lóval mit lehet csinálni ha meghal?

Figyelt kérdés

Van rá normális megoldás? Akinek kertje van, kutyáját el tudja temetni, de egy lovat nem lehet.

Viszont aki nagyon szerette a lovát, nem szeretné fehérje feldolgozóba adni.

Van lóhamvasztás? Lótemető?

Mit tudtok erről?


2018. nov. 19. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, hamvasztanak lovat is. Kisállathoz egy mobil-krematóriumot lehet hívni, amiben elhamvasztják és utána egy általad választott kicsi urnában megkapod.

Lónál gondolom ez azért bonyolultabb. Létezik állattemető, lovakat is temetnek oda.

2018. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2018. nov. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem 50 kg-ig eláshatod az állatodat a kert végében. Nem biztos az 50 kg, lehet 40, a NÉBIH oldalán olvastam. A ló elég nagy darab állat, szóval, ha szabályos akarsz lenni, elszállíttatod. Nem tudom mennyi pénzre büntetnek, ha feljelent a szomszéd, mert meglátja hogy elástad. Remélem sose tudom meg. Lóhamvasztásról még nem hallottam, de biztos létezik, csak gondolom csillagászati összeg.
2018. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, évente 50 kg.

De a ló 500 kg.

Találtam egy céget, akik lovat is hamvasztanak, egészben, urnában adják ki a hamvakat.Árat nem írnak.

2018. nov. 29. 12:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor te többe tudsz mint mi, buta hozzászólók!

Megtudtál valami konkrétat?

2018. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ennél többet nem tudok.De ezt is most találtam.
2018. dec. 3. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!