Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovas cuccot kérjek...

Milyen lovas cuccot kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nincs lovam szóval valamit amihez nem kell ló. Tippeket, konkrét dolgokat, linkeket szeretnék. Köszi mindenkinek a választ.

2018. nov. 23. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Gerincvédő, pálca, nadrág, csizma.


Ami neked nincs vagy már rossz/régi

2018. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
gerincvédőt nem használok, pálcát sem, nadrágom most jó allapotban van talán bőrcsizmát kérek. Jöhetnek még ötletek...😋
2018. nov. 23. 21:44
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ágyneműhuzat, plüss, táska, notes, poló, szőnyeg, telefontok, festmèny, pénztárca, ceruzák/tollak...
2018. nov. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem ártana gerincvédőt használni.
2018. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kobak, kesztyű

Egyébként menj be egy lovas boltba, de akár a decathlonba is és inspirálódhatsz.

2018. nov. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Gerincvédő az mindig jól jön. Én se használtam de nyáron akkorát estem a gerincemre hogy 2 hetig fajt. Hidd el jol jon.

Pálca nélkül meg a lovas az mem lovas tehát az is kell. Bármikor kellhet az is.

2018. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Engem soha egyik ló sem tudott ledobni pedig ültem olyan lovon aki mindenkit ledobott a hátárol de engem nem tudott, csak én lovagoltam egy idő után. Ugyhogy én nem használok gerincvédőt, nem is szeretnék. Pálcát nem mindegyik lóhoz kell használni. De amúgy jó ötleteket mondtok. Esetleg valami ami jól bevált nektek márka, termék (konkrét) linkkel.
2018. nov. 24. 18:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én se azért estem mert lebodott. Megbotlott vágtaközben és majdnem felborultunk.
2018. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nana azert ennyire ne legxel biztos magadba. A legjobb lovasokkal is előfordulhat, hogy leesnek. Egy darabig én sem hordtam gerinc védőt mert “minek?” Amíg az egyik versenyen a lovam fel nem bukott az egyik akadály után. Én pont úgy bevágtam a hátam, hogy hetekig fájt, szerencsém, hogy ne lett bajom, és hálát adok az égnek, hogy a lovamnak sem lett semmi baja
2018. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kérhetsz pucolószettet, lovaglókabátot/mellényt, új lovaglózoknikat.... de ha felmész egy ilyen honlapra, pl. Horze, körülnézel és biztosan találsz magadnak valamit.
2018. nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!