Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek terepen melyik...

Szerintetek terepen melyik vágta könnyebb?

Figyelt kérdés
Úgy értem, könnyített ülés vagy munkavágta? Nem tudom hogy melyik lenne előnyösebb vagy ilyesmi... nektek mi a véleményetek? Esetleg tapasztalatok? :))

2018. nov. 28. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Könnyített. Munka vágtát egy gyorsabb terepen kise tudsz ülni meg 300 méter után elfáradsz ha azon vagy hogy benne maradj a nyeregbe nagy tempónál. Picit emelkedj ki a segged érjen azért a nyereghez hogy ha megbotlik vagy valami letudj ükni rögtön és ne ess a nyakára.
2018. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én a könnyített ülésre szavazok! :)
2018. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy a segged érjen a nyereghez úgy értettem hogy vágta közben a ló ilyenkor alatt kicsit olyan mint ha fel le mozogna és olyankor a seggedhez érjen a nyereg ha lebegő fázisban van a ló. Majd ugy is érzed hogy ahogy gyorsultok annál előrébb kell majd dölnöd hogy kényelmes legyen de ilyenkor is figyelj hogy csak annyir ahogy ha botlik akkor vissza tudj ülni és össze szedni.

Én sajnos így estem le hogy nem tudtam megfogni a fejét erepen mikor elakart rohanni és megbotlott és majdnem felbukott engem meg lerántott hiába ültem vissza a nyeregbe és döltem hátra akkor erővel ránott le. A fejével feltúrta a földet annyira megbotlott.

2018. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Könnyítettet javaslom én is. Munkavágtában hamar elfáradsz, ritmust tévesztesz, és repülsz is, nagy iramnál.
2018. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Ezek szerint a "terep" egyenlő egyesek szemében a "szemvillanás alatt eltűnök egy porfelhőben" kifejezéssel. :)
2018. nov. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!