Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi lehet a különbség e között...

Mi lehet a különbség e között a két ló között?

Figyelt kérdés

Az egyik 10 éves, 130-135 cm-en versenyzett (lehet, hogy 140 is nem tudom), 30 ezer euró.

Másik 8 éves, 130-135 cm-en versenyzett és 60 ezer euró.


Nézegettem eladó lovakat (nyilván nem ebben az árkategóriában, őket csak úgy találtam) és nem tudom miért lehet, hogy az egyik duplája? Ennyivel több tehetség van benne? (ugyanonnan vannak, szóval azt kilőttem, hogy csak lenyúlás lenne)


2018. dec. 6. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

A származás nagyon sokat számit. Lehet az egyik sokkal jobbam a felmenői. Másrészt kehet az egyik jobban képzett és tehetségesebb. Esetleg egyszerűbb lovaglású.

Ha egyhelyről eladóka akkor ezek közül valamelyik.


Ha nem akkor mindenki más értékűnek látja a lovát.

2018. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Még jó hogy kapni .
2018. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem azért a nagy különbség, mert a második ló jobb eredményeket ért el. Bár akkor felmerül, hogy miért adja el? Szóval azt számítsd bele, hogy a sok strapától, amit versenyeken kapott, valami baja is van a lónak.
2018. dec. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
A származása lehet jobb.
2018. dec. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen neműek? A drágább nem kanca, és a tenyésztési lehetőség miatt drágább?
2018. dec. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az “olcsóbb” mén, a másik herélt. Az első férfivel versenyzett a másik egy fiatal lánnyal gondolom ez biztos közre játszik. (Amúgy közben rájöttem, a 8 éves igazából még csak 7, szóval 3 év van közöttük)
2018. dec. 7. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!