Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Magyarországon távlovaglásra...

Magyarországon távlovaglásra hol van lehetőség?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd versenyezni, előtte persze letenni belőle a rajtengedélyt. Haladó lovasnak tartom magam, de biztos lesz még mit csiszolgatni.

Saját lóval, aki tapasztalt távló.

Nézelődtem itt is a neten is és sajnos nem igazán találtam sehol semmit. Ezért fordultam ehhez az oldalhoz, hátha valaki tud nekem segíteni valahol találni egy olyan edzőt aki fel tud minket készíteni. /Vagy egy olyan helyet ahol ezzel foglalkoznak. /



2018. dec. 21. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Tavlovasok.hu, keresd Dr Varga Katalint és minden kérdésre választ ad. Így kifejezetten távlovas edzőt nem ismerek, de ő tud ajánlani. A rev nem nagy cucc, patanyomfigurákat kell lovagolni mindhárom jármódban, meg maradj fent a lovon, nem kérnek idomító gyakorlatokat, mint pl ugrásnál. Szabályzattal legyél tisztában, meg van pár alapvető kérdés, hogy mit csinálsz, ha a lovad sántít meg hasonlók.

Régebben voltak amatőr kategóriák, amikor rev nélkül lehetett indulni 20 kmen.

De mondom először keresd fel a tavlovasok.hu t az a szakági oldal, nagyon sok minden le van írva.

2018. dec. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!