Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Ti mit csinálnátok a helyemben? A többi lent.

Figyelt kérdés
2 éve elkezdtem lovagolni, és egy fél évig rendszeresen jártam, aztán abba kellett hagynom és lovardát is kellett váltanom. 2x voltam egy másik helyen, de az annyira nem jött be. Azóta folyamatosan keresek, de nem igazán találom meg a számomra legkedvesebb helyet. Olyat szeretnék, ami családias, nem ez a nagyüzemi oktatás folyik, és odafigyelnek a lovasra, lehet sokat tanulni lovaglás és lovak terén is, nem csak utazom a lovon, és óra elején odahozzák, majd a végén elviszik a pacit, és semmit nem látok az egészből. Ahogy telik az idő, annál inkább csökken a kedvem, hogy megtalálom valaha is az igazit, pedig régi nagy álmom, hogy megtanuljak lovagolni és egyszer legyen egy saját lovam, de már olyan régóta próbálom megvalósítani ezt az álmot (nagyon kevés sikerrel), hogy attól félek, soha nem lesz belőle semmi.. Szerintetek adjam fel?

2019. jan. 3. 15:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs másik lovarda a környéken és nem tudsz 50-100 km.-eket utazni...
2019. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Timi te vagy az?XD
2019. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem...
2019. jan. 3. 16:07
 4/15 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz?
2019. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok.
2019. jan. 3. 16:28
 6/15 anonim válasza:

Pedig Budapesten elég sok lehetőség van.


Vélem ugyanez van, csak én vidéki vagyok. Olyan helyre járok, ahol nagyon jól oktatnak, viszont borzalmas a közösség, meg a hangulat. Utálom az ottani embereket. Viszont ez az egyetlen lovarda a környéken, ami nem horror áron van (3500ft egy óra, többi helyen 5000 felett kezdődik 3/4 óra...). Muszáj ide jármom, vagy abbahagyom. Szerencsére 2-3 év múlva már kész lesz otthon a ló helye teljesen, és lehet otthon sajátom. Addig pedig heti egyszer kibírom az embereket.

2019. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy Pesten sok a lehetőség, de nekem is pont az a bajom, hogy egyik drágább, mint a másik, és a legtöbb helyen semmit nem tanítanak, csak leszólnak, ha nem tudom ezt meg azt, pedig senki nem lóval együtt születik szerintem.. Arra is gondoltam már, hogy lemegyek vidékre, de nem biztos, hogy azt meg tudom oldani. Te hol lovagolsz? :)
2019. jan. 3. 16:52
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Pestről sok helyre ki lehet menni hév-vel, távolsági busszal... Idő, persze, de max viszel magaddal valami tankönyvet, és olvasgatod utazás alatt. Érdemes keresni,és akár nem csak lovaglásra, hanem lovak körüli munkára is, ha érdekel a háttér. De akár a menhelyeket is meg lehet kérdezni, hogy ott lehetsz-e egy kicsit. Érdemes felhívni a lovardát, mielőtt mész, és időpontkérés mellett nyugodtan meg lehet kérdezni, hogy mehetsz-e előbb, segíthetsz-e, stb.
2019. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Keresd a kisfedeles lovasiskolat.
2019. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Budapest melyik részén laksz? Az sem mindegy ám. A város szélén sok kisebb lovarda van. Nem is olyan drágák mint a közvetlenül a városban lévők. Meg hát az is számít neked mit jelent a drága. 60 perces osztály 4000 körül szokott lenni újabban.
2019. jan. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!