Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy lóversenyző mennyit keres?

Egy lóversenyző mennyit keres?

Figyelt kérdés
Egy ideje elkezdtem lovagolni, és elgondolkodtam, hogy komolyabban szeretném venni. Ebből szeretnék élni, ennek szeretném szentelni az életem. Egy lovas versenyző mennyit tud keresni?
2019. jan. 11. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont anyit amenyiből nem lehet megélni. MO-n nem olyan mint mondjuk némezbe vagy ausztriába ott vannak nagyobb versenyek, viszont itthon nincs túl sok. Akkor lehet belőle max. megélni ha nagyon nagyon jó vagy.
2019. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ, hogy hajlandó-e bundázni!
2019. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is, ha csak nincs valami kiemelkedő szponzor, csak ebből nem lehet megélni. Mellette minimum edzeni, fiatal lovakat lovagolni, venni, eladni, úgy talán lehet valamit keresgetni.

De a lehetőség nyitva áll, persze. Mondjuk, a helyedben ráfeküdnék a nyelvtanulásra is... Én sem otthon lovazom, viszont megélek belőle :) És a nyihák itt is egy nyelvet beszélnek..

2019. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!