Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A ló mennyire nyerít hangosan?

A ló mennyire nyerít hangosan?

Figyelt kérdés
Gondolkodok abban hogy veszek lovat úgyhogy érdekelne hogy mennyire hangos állat hangosabb mint egy kutya?
2019. jan. 13. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
A csirke és az elefánt között félúton.
2019. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 piriiiii ***** válasza:
100%

Ez azért hülye kérdés (tán még kamu is), már bocsi, mert kutyák közt is van különbség, meg lovak közt is.

Azért mégis, ha nagyon válaszolni kéne, szerintem nem nyerít olyan sokat általánosságban, mint amennyit egy kutya ugat. De amikor oka van rá, akkor nyerít.

2019. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ehhez annyit tennék hozzá, hogy a kutya is akkor ugat ha oka van rá!
2019. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 piriiiii ***** válasza:
Nem állítottam az ellenkezőjét.
2019. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudom, de gondoltam érdemes leszögezni.
2019. jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést!
2019. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor oka van, nyerít, de szerintem nem a nyerítés idegesítő, hanem az egyéb hangok. A járkálás, a zaba, a kapálás, dobogás, rúgás, prüszkölés... ezek gyakrabban is fordulnak elő. De elég hamar hozzá lehet szokni, ha már nem kelsz fel éjszaka, hogy a ló alattad odarúgott a másiknak, akkor akár egy atombombát is átalszol :D
2019. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy csak a háziasított egyedek nyerítenek, mert biztonságban érzik magukat. A vadon, vagy nagyobb, szabadon tartott ménesben élő egyedek nem nagyon adnak ki hangot, mivel prédaállatok, így inkább csöndben szeretnek lenni. Csak az istállóban tartottak dumálnak egymással, és azt is tényleg csak azért mert biztonságban érzik magukat
2019. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha már gondolkodsz akkor csak is két lóval számolj, mert lovat egyedül nem tartunk!

Illetve, a kérdésedből ítélve nem vagy tapasztalt a lovak terén. Ebben az esetben pedig nem ajánlanám a lóvásárlást, mert a ló kárára válik (sőt, könnyen lehet hogy a tiédre is).

2019. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!