Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek miért csinálja?

Szerintetek miért csinálja?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, h van egy pacim kb 2-3-4 éve. Eddig minden rendben volt stb stb. Viszont most mintha kicserélték volna v h mondjam. Alig akar menni, makrancoskodik, ugrál, rugdos. Pl lovaglás közben úgy gondolja h megáll és ennyi volt. Ha racsapok palcaval v nem csinál smit v elkezd bakolni ugrálni... Eddig nemcsinalta. Esetleg van vlm ötletetek miért csinálja?, Válaszokat előre köszönöm

2019. jan. 18. 17:49
 1/4 anonim válasza:
Lehet hogy teli van!Kevesebbet mozgot a utóbbi Idöbe vagy nem mozgot pár napja ilyenkor ez normális!
2019. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aham értem. Hát kb két három nap ennyi kihagyasnak számítana? De köszönöm a választ
2019. jan. 18. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg állatorvossal! Ha ez abszolút nem jellemző rá, akkor lehet hogy fájdalmai vannak (hát, fog, pata, has, nagyon sok minden kiválthatja ezt).
2019. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Aimi-chan ***** válasza:
Milyen nemű? Volt-e az utobbi időben bármi szokatlan? Emlékszem volt egy mesefilm még mikor kicsi voltam, és abban volt az hogy valaki a nyereg alá egy követ rakott, és ettől a ló teljesen megbolondult. Nálad valószínűleg nem ez van. A változások alatt azt értem, hogy mondjuk elvittétek valahonnan, vagy új ló, régi ló elment, vagy pl. valamitől a pályán megijed. Az egyik barátnőmnél is ez volt a próbléma, csak az ő lova inkább gyorsított.
2021. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!