Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet olcsón, de jó...

Pamacsthebestdog kérdése:

Hol lehet olcsón, de jó minőségű, akár versenyzésre is alkalmas ugró nyerget venni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 21. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Facebookon van egy halom lovas cuccos csoport, vagy lovasok.hu piacterén, nyeregvilag.hu ezeken az oldalakon nézz körbe. Nem tudom mi neked az olcsó, mert ki lehet fogni prémium kategóriás nyerget féláron is, de ha szerencséd van egy öregebb stübben vagy prestige nyerget is meg lehet fogni 100 ezer körül, egy kis felújítás után még hosszú ideig szolgálhat.
2019. jan. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az olvasót azt olyan 500-600ezer körül gondoltam
2019. jan. 22. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:
500-600k nem olcsó (legalábbis a többségnek nem), ennyiért bőven megtalálod a tökéletes nyerget. Lovas adásvételi csoportban facebookon nagyon jókat is szoktak árulni.
2019. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennyiért már bőven csináltatni is lehet. Kiválasztasz egy szimpatikus nyeregkészítőt, akinek sok tapasztalata van és pozitívak róla a vélemények. Kijön leméri a lovad és téged, elmondod te mit szeretnél és elkészíti neked.

A lóra is tökéletesen passzolni fog és neked is. Amennyiben a gyártót jól választottad meg, a minőséggel se lesz gond.

2019. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért ennyit írtam, mert egyik ismerősömnek olyan nyerget van ami használtan is 2millióba került. Ehhez viszonyítani :D
2019. jan. 24. 20:08
 6/7 A kérdező kommentje:
*viszonyítottam
2019. jan. 24. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből már zsír új stübben vagy prestige nyerget is lehet kapni. Hozzáteszem magyar viszonylatban a 500-600ezres kategória is drágának számít. A milliós nyergek pedig külföldön is prémiumnak számítanak.
2019. jan. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!