Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki volt már Sümegen lovas...

Valaki volt már Sümegen lovas tájékozódási versenyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék indulni egy lovas tájékozódási versenyen. Viszont csak elképzelésem van milyen.

Hogyan működik ez? Mik kellenek hozzá?

És nem-e gond hogy csak 16 éves vagyok? Aki volt már az mesélne egy kicsit?

A lovastudásomról annyi, hogy biztosan ülök mindhárom jármódban és többször voltam Robi bával is terepen.

Mindenképpen felhívom Robi bácsit de nem szeretném beégetni magam, ha én még nem is indulhatok vagy ilyesmi.



2019. jan. 22. 19:18
 1/1 Remény101 válasza:
Én is oda járok lovagolni, csak én az Ódörögdi tájékozódási versenyen vettem részt. Igazából kedvesek, figyelnek rád, h nem jól ülsz a lovon, vagy elfáradtál, leültetnek, szóval ezeket a "házi versenyeket" nem ilyen véres harcoknak kell elképzelni. És én 2 hetes lovaglás tudással indultam!! (Bár 4. nap már vágtattam terepen) Szóval ne izgulj, menj el nyugodtan! Viszont ajánlom, hogy ne egyénileg indulj
2019. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!