Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Lovak

A kérdés

Eladó belga hidegvérű?

Nagyon megtetszett a fajta, lóvásárlás előtt állok. Tudnátok ajánlani oldalakat ahol találok ilyen fajtát? Facebook csoportokban és Lovasok.hu-n már szétnéztem de nem igazán találtam.

febr. 2. 18:59  Privát üzenet  

A válasz
Jófogáson próbáld meg szerintem, plusz Facebookon pl az eldó lovak nevezetű csoportban fogsz találni ilyen ló fajtát 🙂

# 1/2Időpont febr. 5. 00:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm! 😊

# 2/2Időpont febr. 7. 12:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A 4-es Dechatlonos kötőfék jó egy belga hidegvérű ló fejére? A 4-es méret felel meg az X-fullnak nem?
Valaki használ-e Dechatlonos Winner kötőféket, és mi a véleménye róla? A napokban vásároltunk egy belga hidegvérű kancát, vajon a 3-as méretű kötőfék jó-e rá vagy xfull-os kéne?
Magyar vagy Belga hidegvérű?
Lovaglásra jó lehet a hidegvérű fajta? Illetve azt olvastam, hogy azokat ajánlják teltebbeknek.
Hány tonnás szekeret képes (viszonylag) könnyedén elhúzni két ló 50-100 km-re egy nap? Két percheron, illetve két belga hidegvérű, VAGY két lipicai, esetleg két nóniusz?
Két hidegvérű (például percheron, vagy brabant), illetve két könnyűvérű (lipicai, vagy arab) hány tonna terhet képes viszonylag "könnyedén" elhúzni akár 50-90 km-re is?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Lovak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!