Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki tvalamit erre?

Valaki tvalamit erre?

Figyelt kérdés
Tegnap elhoztam egy 1,5 éves sheti pónit, amit úgy mentettem el egy idióta embertől. Nem volt semmi beállója soha csak egy prérin lakott. Nálam szélvédett karámban lakik . A bal szemén azt vettem észre hogy olyan mintha szürkehályog lenne váladékozik is és a kis könnye is folyik! Kedden jön az állatorvos. A szemhély is bevan duzzadva. Arra is gondoltam hogy csak szimplán szétfújta a szél és kötőhártyás lett. Amire azt hittem hogy szürkehályog az így vándorol a szemén olyan mintha egy nagy váladék csomó lenne. Láza nincs! Eszik iszik
2019. febr. 10. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Kamillás vizzel napi többször átmosni/borogatni lehet.

Állatorvos minnél előbb lássa mert álltalába vakság a gyulladás kimenete. Minél hamarabb megkapja a megfekelő ellátást annál kissebb az esélye a teljes/részleges/farkas vakságra.

2019. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%
Várd meg kedden mint mond rá az orvos, aztán aszerint kezeld. Viszont arra is készülj, hogy lehet műteni kell, hogy újra lásson, ami pedig nem olcsó.
2019. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!